Eiropas Savienības sabiedrības un indivīda loma drošības veicināšanā Eiropā

Šogad aprit 100 gadi kopš kareivji, zemnieki, politiķi un tauta iestājas par neatkarīgu Latvijas valsts izveidošanu. Šim notikumam par godu un Eiropas Komisijas veidotās informatīvās kampaņas "#EUProtects/ES - sargājam kopā" ietvaros Latvijas Ārpolitika institūts realizē projektu: “Eiropas Savienības sabiedrības un indivīda loma drošības veicināšanā Eiropā” kura ietvaros plāno viesoties piecos Latvijas novados - Latgalē, Zemgalē, Vidzemē, Kurzemē un Rīgā.

Varoņi ir it visur. Katrā sabiedrībā, katrā reģionā un ikkatrā ES dalībvalstī – to darbam ir liela nozīme. Tieši ES ir tā, kas ļauj šiem varoņiem sanākt kopā, lai risinātu problēmas, kas pārsniedz mūsu valsts robežas neatkarīgi no problēmas profila. Kopā šie varoņi veido plašu cilvēku tīklu, kas ir atbildīgi par Eiropas drošības saglabāšanu.

Ņemot vērā, ka šīs kampaņas centrā ir cilvēki, publiskās diskusijas tiek plānotas tā, lai saturiski vienotu visas zemāk esošās tēmas un reizē izceltu un izskaidrotu Eiropas Savienības pievienoto vērtību šo jautājumu risināšanā.

Plašāka informācija par pirmo diskusiju Daugavpilī jau pavisam drīz!

Published 06 February 2019